WSZYSCY PACJENCI

 

Proszę

Na pierwszą wizytę proszę przygotować niezbędne informacje i wyniki opisane w zakładce Jak przygotować się do wizyty.

 

Do sczytania danych z pompy insulinowej niezbędne jest przyniesienie na wizytę pompy oraz glukometru kompatybilnego z pompą.

Dla pomp firmy Medtronic będzie to glukometr Contour Plus Link, natomiast dla pomp firmy Roche glukometr Accu-Check Performa Combo, ewentualnie Accu-Check Perfoma lub Accu-Check Instant.

 

Nie akceptuję oznaczania glikemii glukometrami niewspółpracującymi z pompami.

 

 

PACJENCI SKIEROWANI Z OPIEKI PEDIATRYCZNEJ

 

Proszę o dostarczenie karty transmisji. Kartę taką powinien wystawić pediatra - diabetolog, który prowadził leczenie w Poradni Diabetologicznej dla Dzieci.

 

 

PACJENCI UŻYWAJĄCY POMP MEDTRONIC

 

Proszę o założenie konta CareLink Personal oraz przyniesienie na wizytę danych logowania, które posłużą do zsynchronizowania konta osobistego pacjenta z kontem gabinetu.

 

Jeśli nie masz konta CareLink Personal, zawsze na wizytę przynoś pompę i glukometr, jednak konieczność pobrania danych w trakcie wizyty znacznie ją wydłuża.

 

 

PACJENCI UŻYWAJĄCY POMP ROCHE

 

Na wizyty proszę przynosić zarówno pompę, jak i wszystkie używane glukometry. System Roche Combo i Roche Spirit Combo nie przechowuje danych glukometrów w jednym miejscu i aby mieć wgląd we wszystkie wyniki, muszę sczytać do programu każdy glukometr osobno.

Niniejsza witryna ma charakter wyłącznie informacyjny, a publikowane treści mają na celu edukację diabetologiczną oraz promowanie szeroko pojętej świadomości zdrowotnej i zdrowego trybu życia. Na podstawie uzyskanych informacji nie należy podejmować samodiagnozowania ani samoleczenia i w żadnym wypadku nie mogą one zastąpić wizyty u lekarza.

 

 

Polityka prywatności

Diabetolog Katarzyna Wakulińska, gabinet prywatny Zielona Góra - cukrzyca, stopa cukrzycowa, otyłość.

OSOBISTA POMPA INSULINOWA

Leczenie osobistą pompą insulinową chorych na cukrzycę typu 1 orac ciężarnych z cukrzycą.